O Naszej Firmie

Nasza Firma "Budowakortow.com.pl" zajmuje się budową boiski i budową kortów tenisowych od 2005 roku. Od początku podejmuje się budowy boisk i kortów tenisowych indywidualnie dostosowanych do rygorystycznych wymagań ze strony klientów którzy inwestują swoje pieniądze i oczekują najwyższej jakości wykonawstwa, adekwatnego do ich stylu życia i zaspokającego ich najlepsze samopoczucie.

Od początkowej fazy planowania kortu i tworzenia projektu przez prace ziemne, po zrobienie podbudowy, i wbudowanie odpowiedniej nawierzchni aż po wykonanie lini i wyposażenie kortu w kosze na piłki dbamy o każdy szczegół. Przedsięwzięcie jakiego sie podejmujemy przewiduje najwyśze standardy wykonawstwa i fachowości.

Cel jaki sobie stawiamy jest wybudowanie kortu tenisowego, który jest dobrze zbudowany, będzie długo służył inwestorowi i zachwyci ponadprzeciętnym efektem końcowym. Wszystkie etapy prac są osobiście nadzorowane i wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy również z projektantami i architektami krajobrazu dzięki czemu możemy też zająć się wkomponowaniem kortu w otoczenie i połączyć jego funkcjonalność i estetyke.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i zapraszamy do współpracy

Zespół firmy

Nasza Oferta

1
Projektowanie i aranżacja kortu
2
Przygotowanie terenu i budowa kortu
3
Montaż odwodnienia i nawodnienia
4
Instalacja nowej nawierzchni
5
Instalacja piłkochwytów i siatek
6
Wymiarowanie kortu i malowanie linii
7
Konserwacja i pielęgnacja kortu
8
Dodatkowe wyposażenie kortu