Nasza oferta - kompleksowo i profesjonalnie

Budowa boisk sportowych

Korty tenisowe, boiska piłkarskie i wielofunkcyjne Nawierzchnie naturalne, mineralne i sztuczne

Oferujemy państwu wykonawstwo w zakresie budowy boisk sportowych. Specjalizujemy się w budowie zarówno boisk naturalnych /trawa siana i z rolki/ jak i kortów tenisowych, boisk piłkarskich i wielofunkcyjnych, bieżni oraz mniejszych boisk przydomowych o nawierzchni syntetycznej.. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo od podstaw - przygotowanie terenu pod budowę, drenaż, wykonanie podbudowy mineralnej lub betonowej pełnej lub jamistej oraz szeroki wachlarz nawierzchni sportowych.

Nawodnienia

Systemy automatyczne i wózki samojezdne

Oferujemy instalację nowoczesnych systemów nawadniających wyposażonych w automatycznie wynurzalne zraszacze, które umieszczone są pod płytą kortu lub boiska. System wyposażony jest w sterowanie dozujące wodę i okreslające czas zraszania.

Ogrodzenia

Ogrodzenia boisk, kortów, placów zabaw i piłkochwyty

Oferujemy solidne ogrodzenia sportowe i piłkochwyty wraz z pełnym montażem. Sportowe przeznaczenie ogrodzenia wymaga odpowiednich materiałów i zabezpieczeń. Metalowe elementy ogrodzenia malowane są proszkowo i zabezczane ocynkiem. Ogrodzenia wykonujemy z tradycyjnej powlekanej siatki lub nowocześnie wyglądającego panela. Piłkochwyty o wysokości od 3 do 9m. Siatka na piłkochwyty z materiału. PP lub PE.

Place zabaw

Budowa placów zabaw i zagospodarowanie terenów zielonych

Oferujemy place zabaw na bezpiecznej nawierzchni poliuretanowej wraz z pełnym wyposażeniem w urządzenia zabawowe i elementami małej architektury. Wykonujemy również rekultywacje terenu i zakładamy zielone ogrody.